Menu

Dealer in your area

Yapilandirici traktör

Learn more

Filmler

 

Farmtrac 7100 DT IIIB

 

Eligiusz Szymański Główny Konstruktor

 

 

Farmtrac 6075 DT Heritage

 

FARMTRAC 675DT Orka

 

News

2012-09-07 Invitation - Bursa 10th International Agriculture Industry Learn more

Information

Farmtrac bir Avrupa tarim traktörleri üreticisidir. Firma 2000 yilinda kurulmuştur. Farmtrac traktörleri birçok ödülle ödüllendirilmiş, yapisi siki EURO IIIA Avrupa normlarina uymakla birlikte basit ve güvenilirdir, ayni zamanda düşük kullanim masrafi özelligini taşir.

Yapiminda dünya standardinda parçalar kullanilir – aralarinda orijinal Perkins motoru, Carraro şanzimani / ZF, Bosh, MITA vb. vardir. Bu, traktörlerin zor hava ve yer koşullarinda bile saglam ve güvenilir olmasini saglar.  

Hakkimizda

FARMTRAC TRACTORS EUROPE, 1944 yilindan beri çalişan, dünyanin önde gelen traktör üreticisi olan Escorts Ltd'nin bir parçasidir. Farmtrac üretime 2000 yilinda Polonya'da başlamiştir ve bugün ülkesinde en büyük traktör üreticisidir. Farmtrac traktörleri 15'e aşkin Avrupa ülkesine satilmaktadir.

Farmtrac traktörleri basit ve güvenilir bir yapiya sahip olup, dünyadaki en iyi parçalarla donatilmiştir. Tedarikçilerimiz arasinda ZF, Bosch, Perkins, Carraro, MITA ve diger dünyaca ünlü alt grup markalari vardir.

Firmamizda, çogu defa 30 yillik deneyimi olan önde gelen uzmanlari çaliştirdigimiz kendi ürün geliştirme bölümümüz vardir. Tüm makinelerimizin Avrupa homologasyonu vardir ve makinelerimiz bütün Avrupa normlarina uymaktadir. Şu anki teklifimiz 20 tip ve çeşit traktör içerir.

 

 

 

 

 

 

ciągnik rolniczy, nowe ciągniki rolnicze, nowe traktory